Copyrobo, Bitcoin/Etherium Blockchain teknolojisi ve Nitelikli Zaman Damgası kullanılarak fikri hakların, mobil telefonlardan ve tek tıkla, dünya çapında korunmasını web ve mobil uygulamalarıyla sağlayan bir şirkettir.
Copyrobo ile cep telefonunuzdan ya da web sitesinden tek tuşa basarak birkaç saniye içinde notere gitmeye gerek kalmaksızın; eser, proje, buluş, fikir, belge, fotoğraf, sözleşme, senaryo, beste, tasarım, ses kaydı gibi çalışmanızın tüm haklarının size ait olduğunu, gün, saat ve tarih olarak ne zaman yapıldığını tüm dünyada kanıtlayan belgeye sahip olursunuz.

1995 yılında animasyon ağırlıklı bir yapım şirketi olarak başlayan Anima İstanbul, 20 sene içerisinde her türlü yapım ve animasyon tekniğiyle film üretebilen ve tüm post-prodüksiyon sürecini bünyesinde çözebilen,  bir film yapım şirketi halini aldı. Dijital dünyanın hayatımızda yarattığı değişimlere ayak uydurabilme yeteneğimizle; blockchain ve fikri haklar zincirine giriş yaparak ortaya çıkardığımız ürünlerin güçlü ve güvenli olarak saklanması bizim en temel hedefimiz oldu.

Müvekkillerimize ait bilgi ve belgelerin en üst düzeyde gizliliğine azami önem vermekteyiz. Bu sorumluluk kapsamında her türlü teknolojik alt yapıyı oluşturmuş bulunmaktayız.Kurtuluş Hukuk Danışmanlık, ödünsüz hizmet kalitesi ilkesi doğrultusunda özgün bir dosya takip sistemi olan Teknolegal’i geliştirmiştir ve siz değerli müvekkillerimiz artık akıllı telefon, tablet ve taşınabilir bilgisayarlarınız üzerinden dosya takibi gerçekleştirebilirsiniz.Bu yeni nesil teknolojiyi block zincirine dahil ederek hızlı ve daha güvenli bir altyapı oluşumuna destek sağladık

DMCA TURKEY ile telife konu olan eserlerinizi internet ortamında izinsiz yayınlayan internet sitelerinin arama motorlarında çıkmasının engellenmesini, içeriğin kalıcı olarak kaldırılmasını lisansız ürün kullanma kısmında hukuki süreçlerin başlatılmasını ve takip edilmesini sizin adınıza yapmaktadır. Hak sahiplerinin telif haklarını hiçe sayarak internette illegal olarak yayınlanan (Film, Dizi Film, video, Müzik eseri, resim ve basılı yayın) içeriklerden dolayı hak sahiplerini zarara uğratmaktadırlar. DMCA TURKEY internetteki telif haklarınızı eş zamanlı takip ederek hak sahipleri adına bu korsan yayınların engellenmesi ve korsan yayınlardan kaybedeceği zararı minimuma indirecektir. Her türlü film, dizi ve müzik içeriğinizin youtube ve diğer paylaşım sitelerinde hukuka aykırı bir şekilde “korsan” paylaşımlarının önüne geçiyor ve gerekiyorsa yasal işlem süreciyle kaldırıyoruz. Eser sahibinin maddi kaybını önlüyor ve dijital ortamı yeni bir satış ve gelir kanalına dönüştürüyoruz.